Jarmila Bambulová - Služba školám

kompletní služby a sortiment pod jednou střechou pro firmy,
školy mateřské, základní, střední a vysoké působící v jižních Čechách


Školní nábytek

Na našich stránkách nově naleznete ucelenou řadu školního nábytku..

Lavice, židle, skříňový a kovový nábytek, vybavení šaten, jídelen a tělocvičen a další, vše přizpůsobeno maximální pohodlnosti a bezpečnosti ve vaší škole.

Výrobce tohoto školního nábytkového programu dbá zejména na správnou ERGONOMII, čemuž přizpůsobil i flexibilní a nastavitelný program. Možnosti nastavení výšky sezení, nastavení výšky pracovních ploch lavic, naklápění pracovních ploch lavic a další.
Kovové konstrukce jsou vyráběny převážně z plochooválných profilů a kovové prvky je možné řešit na zakázku dle různých barevných variantních řešení.

Korpusy skříní, včetně zad, jsou vyráběny z dřevotřískových desek tloušťky 19mm s kolíkovými spoji.
Hrany stolů, dveří a zásuvek jsou opatřeny ABS hranami tloušťky 3 nebo 5mm, lepené při teplotách 200 stupňů voděodolným PUR-lepidlem.
Žákovské lavice lze objednávat s různou odkládací plochou - plastový box, drátěný košík, pevná odkládací plocha nebo bez odkládací plochy.
Sedáky pro všechny modely žákovských a učitelských židlí jsou standardně dodávány s otevřeným tvarem sedáku. Nabízíme též možnost čalounění učitelských židlí.


Školní nábytek     Školní nábytek

2011 | Jarmila Bambulová - Služba Školám, Chýnovská 163, 391 56, Tábor - Měšice, tel./fax: 381 292 490, mobil: 733 123 965, mail: bambulova@bmp-servis.cz | Počet návštěv: 00103754

přihlášení