Jarmila Bambulová - Služba školám

kompletní služby a sortiment pod jednou střechou pro firmy,
školy mateřské, základní, střední a vysoké působící v jižních Čechách


Tonery, inkousty, pásky

Použitím alternativního spotřebního materiálu se dá dosáhnout velkých úspor. Originální náplně a tonery jsou poměrně drahé. Do většiny běžně používaných tiskáren a kopírek však existují kompatibilní náplně a tonery, které odvedou stejnou službu. Dosáhnete stejné kvality tisku za zlomek původní ceny!

Prodávám ve spolupráci s předními zahraničními výrobci kompatibilní spotřební materiál pro počítačové tiskárny - inkoustové cartridge, tonery, barvící pásky a TTR pásky - cenovou kalkulaci Vám zašlu na požádání.

S obsáhlou škálou kvalitního spotřebního materiálu pro laserový tisk Vám nabízím vynikající hodnotu za velmi výhodnou cenu. Alternativní náplně jsou testovány a garantují při 5% pokrytí srovnatelné množství stran, které uvádí výrobce tiskárny. Zavazuji se, že v případě prokazatelného poškození tiskárny kompatibilní kazetou, kterou Vám dodám, zajistím opravu zařízení.

Nabízím kompletní řadu alternativních inkoustových kazet, která pokryje potřeby více jak 95% běžně používaných inkoustových tiskáren. Inkoustové kazety Vám umožňují ušetřit až 30% nákladů při dodržení stejné kvality tisku jako při používání tzv. originálních inkoustových kazet.

Jsem ráda, že i v době, kdy je od zákazníků kladen největší důraz na náklady při rozhodování o výběru nakupovaných produktů, Vám mohu nabídnout velice zajímavý poměr kvalita/cena i u těchto výrobků.

Reference: Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Tábor
Střední škola spojů a informatiky Tábor
Základní škola Mladá Vožice
Základní škola a Mateřská škola Čekanice
Základní škola Planá nad Lužnicí
Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Jindřichův Hradec

Tonery

2011 | Jarmila Bambulová - Služba Školám, Chýnovská 163, 391 56, Tábor - Měšice, tel./fax: 381 292 490, mobil: 733 123 965, mail: bambulova@bmp-servis.cz | Počet návštěv: 00103756

přihlášení